Internet Speed Meter Lite

1.2.16

4.4

5

Durum çubuğunuzdan internet bağlantınızın hızını kontrol edin

926.5k

Bu uygulamayı oyla

Internet Speed Meter Lite, internet bağlantınızın hızını hızlı şekilde söyleyen bir uygulamadır. Tüm zamanlarda kullanılan veri bilgisinin de yer aldığı bir tabloyu gösterir. Bu da veri planınızı nasıl kullandığınızı kontrol etmenize yardım eder; böylece ayın sonu gelmeden limitinizi incelemezsiniz.

Bu aracın en iyi özelliği gerçek zamanda güncellenmesi ve 30 gün boyunca bilgi sunması, böylece mükemmel şekilde aylık kontratınızı yönetebilirsiniz. Tabloda üç sonuç görürsünüz: telefon şirketinizden kullanılan veri, WiFi ile kullanılan veri ve ikisinin toplamı. Bu, ev bağlantınızın düzgün şekilde çalışıp çalışmadığını size söyler ve veri planınız yerine bunu kullandığınızdan emin olursunuz.

Uygulamayı açarak ve bağlantınızın durumunu kontrol ederek internet aktivitesini kolayca gözlemleyebilirsiniz. Diğer bir güçlü nokta ise sürekli olarak bildirim çubuğunda kullanılan megabaytı görebilirsiniz. Bu da gerçek zamanda veri tüketimini kontrol edebileceğiniz ve bir kaç megabaytı saklamanız gerekiyorsa göz atmayı durdurabileceğiniz ya da cihazınız bağlı değilse WiFi bağlantısını etkin hale getirebileceğiniz anlamına gelir.
Uptodown X